ГАЛАНТІС - РОЗРОБЛЯЄМО ПРОДУКТИ НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДЛЯ ВРАЖАЮЧИХ РЕЗУЛЬТАТІВ

Протягом 18 років Galantis створює унікальні рішення об'єднання людей, продукти і можливості. Зараз, коли світ стає все більш цифровим, а головною метою кожної взаємодії є задоволення потреб споживача, ми демонструємо компаніям, як вони можуть отримувати зворотний зв'язок від своїх користувачів, створювати інновації, вкладаючись в запланований бюджет, і випускати на ринок цифрові продукти і послуги нового покоління.

Наша команда

Реалізованих проектів

Філії

ключові переваги

Гарантовано досягаємо запланованих бізнес-результатів завдяки глибокому розумінню потреб ринку, вмінню знаходити ключові рішення і вирішувати конкретні завдання, а також індивідуальній роботі з кожним клієнтом.

Бізнес-орієнтованість

Фокус на CRM-Технологіях

Пропонуємо нашим клієнтам оптимальні рішення для досягнення очікуваних показників, грунтуючись на багаторічному досвіді роботи команди фахівців в області автоматизації бізнес-процесів.

Ретельно плануємо і ефективно реалізуємо проекти будь-якої складності точно в строк і на вигідних для замовника умовах, завдяки наявності кваліфікаційних розробників і налагоджених партнерських відносин з провідними постачальниками ІТ.

Гнучкість і оперативність